خوش آمدید             * قابل توجه اولیاء کودکان ناشنوا  * درمان ناشنوایی ، باکاشت حلزون شنوایی امکان پذیر است .                         حمایت مالی و کمک شما به پیشبرد اهداف آموزشی و توانبخشی ما در مجتمع سرعت و قوت خواهد بخشید .                    

 
 
نظر سنجی

نظرتان درباره سایت ما چیست ؟
عالی - 45.1%
متوسط - 20.1%
ضعیف - 29.9%

تعداد کل رای ها: 224
 
آمار بازدید کنندگان

امروز79
پربازدييدترين روز61
این ماه87
کل بازدیدها144286
 
 
 واحد آموزشی پسرانه کم توان ذهنی

در این مقطع نزدیک به 100 دانش آموز پسر کم توان ذهنی مشغول تحصیل می باشند كه علاوه بر آموزش دروس اختصاصي ، ساعت های زیادی برای کارهای عملی از قبیل کـار با رایـانه ، صنایع دسـتی و... جـهت افزایش مـهارت های عـملی این قبیل دانش آموزان  در نظر گرفته شده و مربیان متخصص و کارشناس در مسائل دانش آموزان کم توان ذهنی مطابق با مصوبات برنامه ریزی درسی وزارت متبوع به امر تعلیم و تربیت این دانش آموزان می پردازند نظر بر اینکه دانش آموزان این مقطع به لحاظ اینکه در سن بلوغ بوده و در آستانه گذر به مراتب بالاتری از زندگی می باشند مواجه با مسائلي هستند بنابراین نقش مشاورین و مربیان در تربیت آنها و آموزش نیازهای روز جهت خود کفایی آنان بسیار حیاتی و مهم بنظر می رسد .

 

 
 

Copyright © 2009-2011 Mardani Azari Exceptional Training Complex All Rights Reserved                   Design & Support by NegarAndishan